google plus logofacebook logo

4.9 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 Głosów)

Ranking lokat

Jeśli szukasz okazji do dobrego zainwestowania pieniędzy Portfel skórzany z banknotami euroskorzystaj
z naszego rankingu lokat bankowych. Znajdziesz tutaj 3 korzystne lokaty, zapewniające bezpieczne i relatywnie wysokie zwroty (w porównaniu z konkurencją) z zainwestowanego kapitału. Jeśli chcesz porównać z innymi lokatami, skorzystaj z porównanie ofert, do którego link znajdziesz wyżej. W podanym rankingu lokat przy każdej ofercie znajduje się link który przeniesie Cię do banku, gdzie możliwe będzie otwarcie lokaty. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze lokaty, nie wahaj się skorzystać z darmowej konsultacji z doradcą finansowym.

  • Miejsce pierwsze: Lokata Happy - Idea Bank
    Jest to bardzo atrakcyjna oferta, skierowana do nowych klientów. Oprocentowanie to aż 4%, lokata zakładana jest na 3 miesiące, bez żadnych dodatkowych produktów. Minusem jest maksymalna kwota która wynosi 10 000 złotych (minimalnie tysiąc) oraz utrata odsetek przy wcześniejszym zerwaniu lokaty.
  • Miejsce drugie: Lokata na start - Getin Bank
    Lokata dla nowych klientów Getin, może być założona na dwa miesiące, oprocentowanie - 3,5%, niestety maksymalna kwota lokaty to 10 000 zł (minimalnie 500 zł). Dodatkową korzyścią jest możliwość wcześniejszego zerwania lokaty bez utraty odsetek oraz brak konieczności korzystania z innych produktów banku.
  • Miejsce trzecie: Lokata Bezkarna - BGŻ Optima
    Lokata jest oferowana dla nowych klientów otwierających Konto Indywidualne BGŻOptima. Lokata cechuje się stałym oprocentowaniem - 3,2 % w skali roku, trzymiesięcznym okresem, oraz możliwością zerwania lokaty bez utraty odsetek. Mininalna kwota lokaty to tysiąc złotych, maksymalna to aż 100 tysięcy. Oferta jest niedostępna dla osób które już posiadają konto osobiste albo złożyły wniosek o jego otwarcie.